VPIS V ŠOLSKO LETO 2022/23

Vpis učencev za šolsko leto 2022/23 se izvede na podlagi razpisa za vpis, ki bo objavljen v času od 3. do 13. maja 2022

Zbiranje prijav za vpis v Glasbeno šolo Jesenice za šolsko leto 2022/23 bo potekalo preko spletne strani v času od 3. do 16. maja 2022.

Sprejemni preizkusi bodo potekali od 17. do 20. maja 2022 na matični šoli na Jesenicah

Vpis učencev v prvi razred bo potekal od 1. do 10. junija 2022.

Vpis učencev v 2. in višje razrede bo potekal od 20. do 24. junija 2022.

Obseg vpisa novih učencev je odvisen od kadrovskih in prostorskih zmogljivosti šole, pri  čemer imajo prednost glasbeno bolj nadarjeni učenci ter učenje orkestrskih glasbil (godala - zlasti violončelo in kontrabas, pihala, harfa  ter vsa trobila).

Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.