Aktivi:

 

Klavir, orgle

Vodja aktiva: Saša Golob, klavir (sasa.golob@glasbenasolajesenice.si)

Elizabeta Demšar Zupan, klavir (elizabeta.demsar-zupan@glasbenasolajesenice.si)

Julija Jelovčan, klavir (julija.jelovcan@glasbenasolajesenice.si)

Matej Kurinčič, klavir

Leon Šmid, klavir (leon.smid@glasbenasolajesenice.si)

Barbara Theissen Pibernik, orgle (barbara.pibernik@glasbenasolajesenice.si)

 

Harmonika

Vodja aktiva: Diana Šimbera, harmonika (diana.simbera@glasbenasolajesenice.si)

Zilhad Džananovič, harmonika (zilhad.dzananovic@glasbenasolajesenice.si)

 

Godala, petje

Vodja aktiva: Blanka Piotrovska Kosar, violina (blanka.piotrovska@glasbenasolajesenice.si)

Klavdija Jarc Bezlaj, violina (klavdija.jarc-bezlaj@glasbenasolajesenice.si)

Arslan Hamidullin, violončelo (arslan.hamidullin@glasbenasolajesenice.si)

Ana Prek, violina (ana.prek@glasbenasolajesenice.si)

Natalija Šimunović, violina, viola (natalija.simunovic@glasbenasolajesenice.si)

Miloš Jovanič, kontrabas (milos.jovanic@glasbenasolajesenice.si)

Andreja Geržina, petje (andreja.gerzina@glasbenasolajesenice.si)

 

Brenkala

Vodja aktiva: Simon Krajnčan Fojkar, kitara (simon.krajncan-fojkar@glasbenasolajesenice.si)

Nataša Bogataj, kitara (natasa.bogataj@glasbenasolajesenice.si)

Martina Jerinič, kitara (martina.jerinic@glasbenasolajesenice.si

Urška Rihtaršič, harfa (urska.rihtarsic@glasbenasolajesenice.si)

Damjana Praprotnik, citre (damjana.praprotnik@glasbenasolajesenice.si)

 

Pihala

Vodja aktiva: Monika Korbar, kljunasta flavta, klarinet (monika.korbar@glasbenasolajesenice.si)

Barbara Einfalt, kljunasta flavta, flavta  (barbara.einfalt@glasbenasolajesenice.si)

Karin Vrhnjak Močnik, kljunasta flavta, flavta  (karin.vrhnjak-mocnik@glasbenasolajesenice.si)

Andreja Puhar, kljunasta flavta (andreja.puhar@glasbenasolajesenice.si)

Martina Valant, kljunasta flavta (glasbena.sola.jesenice@siol.net)

Štefan Starc, saksofon (stefan.starc@glasbenasolajesenice.si)

Rozalija Dvoršek, oboa (rozalija.dvorsek@glasbenasolajesenice.si)

Manca Bratkič, oboa (manca.bratkic@glasbenasolajesenice.si)

Jasna Rojc, fagot (jasna.rojc@glasbenasolajesenice.si)

 

Trobila, tolkala

Vodja aktiva: Gašper Breznik, trobila (gasper.breznik@glasbenasolajesenice.si)

Boštjan Gradišek, tolkala (bostjan.gradisek@glasbenasolajesenice.si)

 

Nauk o glasbi

Vodja aktiva: Drejc Pogačnik (drejc.pogacnik@glasbenasolajesenice.si)

Neža Križnar Ristič (neza.kriznar@glasbenasolajesenice.si)

 

Balet

Vodja aktiva: Maja Repe (maja.repe@glasbenasolajesenice.si)

Jerneja Omahen Razpotnik (jerneja.omahen-razpotnik@glasbenasolajesenice.si)

 

 

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih