Aktivi:

 

Klavir, petje, orgle

Vodja aktiva: Saša Golob, klavir (sasa.golob@glasbenasolajesenice.si)

Elizabeta Demšar Zupan, klavir (elizabeta.demsar-zupan@glasbenasolajesenice.si)

Gaber Drobnič, klavir (gaber.drobnic@glasbenasolajesenice.si)

Leon Šmid, klavir (leon.smid@glasbenasolajesenice.si)

Andreja Geržina, petje (andreja.gerzina@glasbenasolajesenice.si)

Barbara Pibernik, orgle (barbara.pibernik@glasbenasolajesenice.si)

 

Harmonika

Vodja aktiva: Diana Šimbera, harmonika (diana.simbera@glasbenasolajesenice.si)

Zilhad Džananovič, harmonika (zilhad.dzananovic@glasbenasolajesenice.si)

Jan Ulčnik, harmonika (jan.ulcnik@glasbenasolajesenice.si)

 

Godala

Vodja aktiva: Natalija Šimunović, violina, viola (natalija.simunovic@glasbenasolajesenice.si)

Anita Gnamuš, violina (anita.gnamus@glasbenasolajesenice.si)

Klavdija Jarc Bezlaj, violina (klavdija.jarc-bezlaj@glasbenasolajesenice.si)

Katarina Jurca, violina (katarina.jurca@glasbenasolajesenice.si)

Miloš Jovanič, kontrabas (milos.jovanic@glasbenasolajesenice.si)

Arslan Hamidullin, violončelo (arslan.hamidullin@glasbenasolajesenice.si)

 

Brenkala

Vodja aktiva: Simon Krajnčan Fojkar, kitara (simon.krajncan-fojkar@glasbenasolajesenice.si)

Eva Jelenc Drozg, kitara (eva.jelenc-drozg@glasbenasolajesenice.si)

Urška Rihtaršič, harfa (urska.rihtarsic@glasbenasolajesenice.si)

Damjana Praprotnik, citre (damjana.praprotnik@glasbenasolajesenice.si)

 

Pihala

Vodja aktiva: Monika Korbar, kljunasta flavta, klarinet (monika.korbar@glasbenasolajesenice.si)

Andreja Puhar, kljunasta flavta (andreja.puhar@glasbenasolajesenice.si)

Barbara Sirc, flavta, kljunasta flavta, flavta (barbara.sirc@glasbenasolajesenice.si)

Martina Valant, kljunasta flavta, flavta (glasbena.sola.jesenice@siol.net)

Maša Cilenšek, flavta

Jerca Novak, flavta (jerca.novak@glasbenasolajesenice.si)

Andrej Knap, sasofon (andrej.knap@glasbenasolajesenice.si)

Štefan Starc, saksofon (stefan.starc@glasbenasolajesenice.si)

Neža Podbršček, oboa (urska.rener@glasbenasolajesenice.si)

Jasna Rojc, fagot (jasna.rojc@glasbenasolajesenice.si)

 

Trobila, tolkala

Vodja aktiva: Gašper Breznik, trobila (gasper.breznik@glasbenasolajesenice.si)

Boštjan Gradišek, tolkala (bostjan.gradisek@glasbenasolajesenice.si)

 

Nauk o glasbi

Vodja aktiva: Drejc Pogačnik (drejc.pogacnik@glasbenasolajesenice.si)

Darko Šimbera (darko.simbera@glasbenasolajesenice.si)

 

Balet

Vodja aktiva: Jerneja Omahen Razpotnik (jerneja.omahen-razpotnik@glasbenasolajesenice.si)

Maja Repe (maja.repe@glasbenasolajesenice.si)

 

 

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih